DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Budżet unijnego dofinansowania

2013-12-10 15:04:07, komentarzy: 0

Najważniejszym elementem nowej perspektywy finansowej jest budżet, ciekawi on nie tylko potencjalnych beneficjentów ale także podmioty, które nie będą się raczej ubiegać o dotację unijną. To ile środków Polska pozyska będzie miało ogromne znaczenie dla Naszego rozwoju gospodarczego. Im więcej otrzymamy tym więcej zmian  zostanie wprowadzonych.

 

Z najnowszych informacji wyniki, że Polska będzie największym unijnym beneficjentem, pozyskamy w porównaniu do innych krajów członkowskich największe dofinansowanie. Wielkość środków jakie Unia Europejska Nam przekaże będzie wynosić 82,5 mld euro to znacznie więcej niż według wcześniejszych zapowiedzi.

 

Środki już mamy reszta należy do Nas. Uzyskanie dotacji nie należy do najprostszych procedur ale wiele podmiotów już sobie z tym świetnie poradziło i pozyskało ogromne środki, które pozwoliły na rozwój firmy i wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań.

 

Niestety pojawia się mnóstwo informacji o tym, że niektóre podmioty nie wykorzystały szansy jaka się pojawiła, nie angażowały się w pozyskanie dotacji. Dofinansowanie to z UE to ogromne możliwości rozwoju i zaistnienia na rynku. Jeśli odpowiednio wykorzystamy wszystkie pozyskane środki polska gospodarka zmieni się na lepsze, powstaną nowe miejsca pracy, które pozwolą na lepsze perspektywy dla młodego pokoleniom  które coraz częściej ma problem z znalezieniem pracy.

 

Jeśli wypełnienie wniosku to problem znajdzie się rozwiązanie wystarczy zgłosić się od wyspecjalizowanych firm, które o dotacjach wiedzą wszystko i zajmują się tym od wielu lat. Nie mam sytuacji bez wyjścia zawsze jest jakieś rozwiązanie, tylko trzeba go poszukać. Korzystajmy z szansy bo kolejnej możemy już nie dostać.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź