DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Coraz większe zainteresowanie unijnymi dotacjami

2013-12-12 13:01:44, komentarzy: 0

 

 

Firmy coraz częściej sięgają po unijne środki, nie ma się co dziwić bo to sposób na rozwój i szansa na zaistnienie na rynku. Wiele osób chciałaby zacząć prowadzić działalność gospodarczą ale nie jest to proces prosty i niestety wymaga ogromnych nakładów pieniężnych o czym wiedzą przedsiębiorcy działający już na rynku. Czasem pozyskanie środków  od banków jest niemożliwe. Co wtedy zrobić? Najważniejsze jest żeby się nie poddawać i szukać jakiegoś rozwiązania, które na pewno gdzieś jest .

Może dotacja z UE ? Tak, to idealny i mało kosztowy sposób  pozyskania środków na działalność gospodarczą.  Dlaczego właśnie unijna dotacja?

 

1. Możliwość pozyskania środków na realizację różnych inwestycji.

2. Niskie koszty związane z przygotowaniem wniosku i załatwieniem wszystkich wymaganych formalności.

3. Wiarygodne źródło pozyskania środków.

4. Pewność otrzymania dotacji, w momencie wygrania konkursu.

5. Możliwość pozyskania partnerów biznesowych, poszerzenia współpracy z innymi podmiotami.

 

Czego chcieć więcej, taka szansa jest rozwiązaniem wymarzonym dla przedsiębiorcy. Oczywiste jest, że trzeba będzie wykonać sporo pracy i spełnić wiele formalności, ale możliwości jakie pozyskamy będą rekompensować cały włożony wysiłek.

Proces ubiegania się o dotację wymaga od Nas ogromnej cierpliwości i dokładności. Każdy element wniosku musi zostać odpowiednio opracowany aby przeszedł przez wszystkie etapy oceny formularza  pomyślnie i bez żadnych większych problemów. Warto się zastanowić czy nie skorzystać z pomocy bardziej kompetentnych podmiotów, które przeprowadzą Nas przez cały etap dotacji.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź