DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Czym jest POIR?

2014-01-28 14:46:09, komentarzy: 0


dotacja_poir

 

 

Program ten budzi szerokie zainteresowanie zarówno podmiotów gospodarczych jak i organów rządowych. Pojawiają się różnorodne  informację, z których jednoznacznie wynika, że program ten ma pobudzić innowacyjność polskiej gospodarki poprzez ogromne nakłady na badania i podjęcie współpracy przedsiębiorstw z jednostkami naukowymi. Przedsiębiorcy będą mieli możliwość pozyskania wsparcia na każdym etapie realizacji inwestycji : 

 

.Stworzenie pomysłu.

2. Prace rozwojowe.

3. Prace demonstracyjne. 

4. Wdrażanie efektów badań w działalność gospodarczą.

5. Sprzedaż produktów.

 

W Polsce mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa stanowią prawie 99 % wszystkich podmiotów jakie działają na rynku, to ogromna przewaga nad dużymi firmami, których jak widać jest zdecydowanie mniej. Mimo tak ogromnej przewagi często podmioty te nie mają dostępu do wysokiej jakości usług a także nie są w stanie poradzić sobie na rynku. W nowej perspektywie finansowej 2014-2020 będą mogły zawalczyć o środki na rozwój. Eksperci zauważają, że kształt Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój ( PO IR) świadczy o tym, że będzie on kierowany właśnie do małych, średnich przedsiębiorców, jeśli już to nie wiele środków zostanie przeznaczonych na dotację dla dużych podmiotów, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku. 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź