DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Dotacja na PO WER

2013-11-14 12:01:29, komentarzy: 0

Kolejny program krajowy i kolejna szansa!

 

W 2014 roku rozpocznie się wdrażanie programu operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, to kontynuacja projektów jakie były już realizowane w latach 2007-2013.  Znów podmioty gospodarcze będą miały szansę na dotacje na POWER.

 

 

Na realizację jakich projektów można otrzymać dotację POWER?

 

Dofinansowanie będzie można otrzymać na działania w takich obszarach jak zatrudnienie, włączenie społeczne, edukacja, szkolnictwo wyższe, zdrowie, dobre rządzenie. Zainteresowaniem będą się cieszyć projekty, które będą poprawiać współpracę między podmiotami gospodarczymi  a także wpływać na poprawę konkurencyjności przedsiębiorstw.

 

Jest jeszcze chwila czasu, żeby się zastanowić czy z tego programu wybrać dofinansowanie. Ale jeśli masz pomysł na własną działalność, wprowadzenie nowego rozwiązania, które będzie

 

dawać nowe miejsca pracy

poprawiać mobilność pracowników

walczyć z ubóstwem

aktywizować społeczeństwo do działania

inwestować w edukację

wzmacniać i poprawiać sposób rządzenia państwem

zachęcać do przekwalifikowywania się, zdobywania nowych doświadczeń

 

Dotacja na PO POWER jest właśnie dla Ciebie.  Tak wiele można jeszcze zmienić w Naszym kraju aby wszystkim żyło się lepiej. Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, lubisz podejmować inicjatywy, nie boisz się nowości, masz świetne pomysły tylko brak Ci środków na ich zrealizowanie sięgnij po unijne dotację i daj sobie szansę na rozwój.Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź