DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Dotacja POIiŚ

2013-11-13 10:21:57, komentarzy: 0

 

Dotacja UE, Dotacja na 2014-2020, Dotacja na POiŚ

  Gospodarka  Polski się rozwija dzięki funduszom europejskim, wprowadza się nowoczesne technologię, wdraża nowe rozwiązania.  Tylko czy te innowacyjne pomysły mają dobry wpływ na środowisko   naturalne, które Nas otacza.  Cały projekt jaki zastał opracowany na lata 2007-2013 a także projekt dotyczący nowej perspektywy finansowej  2013-2020 jest spójnym działaniem, które ma na uwadze każdy obszar gospodarczy. Dofinansowanie ma nie tylko wpłynąć na rozwój gospodarczy ale także poprawiać warunki w jakich funkcjonuje społeczeństwo.

 

 

Wśród programów operacyjnych można znaleźć projekt Infrastruktura i Środowisko, na który według założeń zostanie przeznaczone najwięcej środków unijnych w latach 2014-2020.  W nowej perspektywie liczyć będą się nie tylko innowacja ale również i działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Dotacja  na POIiŚ będzie szansą dla podmiotów gospodarczych, które chcą coś zmienić w Naszym otoczeniu.

 

 

 

Przewiduję się, że program ten będzie wspierał przedsiębiorstwa, które podejmą działania wpływające na :

 

  1. Efektywne i bezpieczne korzystanie z zasobów naturalnych.
  2. Niwelowanie i oswajanie się z zmianami jakie już zaszły w środowisku.
  3. Wzrost bezpieczeństwa technologii jakie stosowane są w gospodarce.
  4. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
  5. Stworzenie bezpiecznej infrastruktury.
  6.  Stymulowanie wzrostu gospodarczego.

 

Dotacja na POIiŚ jest skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw oraz podmiotów publicznych, bo wydaje się, że właśnie te podmioty swoim działaniem najbardziej mogą wpłynąć na poprawę stanu środowiska naturalnego i swoim działaniem obejmują największy zakres, mają dostęp do największej liczby odbiorców więc działania przez nich podjęte będą najbardziej efektywne. Jak to wszytko będzie wyglądać zobaczymy kiedy ruszy cały proces dofinansowania 2014-2020.

 

 

 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź