DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Dotacje na eksport

2015-02-12 13:53:26, komentarzy: 0

Dotacje na ekportPolscy przedsiębiorcy będą mieć możliwość pozyskania dotacji na rozwój działalności eksportowej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Będzie to możliwe dzięki Priorytetowi Inwestycyjnemu 3.2 Opracowywanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP, w szczególności w celu internacjonalizacji realizowanego w ramach trzeciej osi priorytetowej wzrostu potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw w Polsce. 

 

O fundusze unijne będą mogli się ubiegać: 

 

- przedsiębiorcy z sektora MŚP,

- instytucje otoczenia biznesu,

- jednostki administracyjni publicznej, w tym także jednostki organizacyjne lub podmioty, które odpowiadają za realizację działań o charakterze systemowym.

 

Działanie realizowane będzie na terenie całego kraju. 

 

Beneficjenci będą mogli ubiegać się o instrumenty bezzwrotne w formie dotacji oraz instrumenty finansowe. Wartość dofinansowania projektów ma wynosić w przypadku regionów mniej rozwiniętych 85 procent, w przypadku Mazowsza 80 procent. 

 

Poprzez takie przedsięwzięcia polscy przedsiębiorcy będą mieli szansę zaistnieć na rynku międzynarodowym. Dotarcie do zagranicznych rynków zbytów jest ogromnym wyzwaniem dla podmiotów, które prowadzą działalność, często nie posiadają one wystarczającej wiedzy na temat międzynarodowych rynków.

 

Jeśli konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem jednostek gospodarczych, poprzez ich indywidualny rozwój, rozwinie się także cała polska gospodarka. 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź