DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Dotacje na rozwój firmy - Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

2014-04-24 10:51:45, komentarzy: 0

Program_Inteligentny_Rozwój

 

 

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą marzy o otrzymaniu środków na rozwój swojej firmy. Obecnie gospodarka w zaskakującym tempie się zmienia i nie angażowanie środków w nowe rozwiązania może się wiązać z coraz gorszymi wynikami.  Z jakiego źródła pozyskać dotacje na rozwój firmy? Odpowiedź jest bardzo prosta.  Wystarczy postarać się o dotację unijną.  W perspektywie finansowej 2014-2020 przedsiębiorcy będą mogli sięgnąć po fundusze europejskie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Ten program krajowy będzie miał na uwadze rozwój małych i średnich firm poprzez przydzielanie środków na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Cześć środków przeznaczona zostanie na poprawę współpracy jednostek badawczo- naukowych z podmiotami, które czynnie działają na rynku. Taka współpraca może skutkować nowymi, świeżymi pomysłami.

 

Aby pozyskać dotacje na rozwój firmy jednostki będą zobowiązane do złożenia odpowiedniego wniosku z opracowanym pomysłem. Proces wypełnienia wniosku nie będzie należał do prostych czynności ze względu na szereg formalności z jakimi będzie musiał się zmierzyć przedsiębiorca.  Program Operacyjny Inteligentny Rozwój podobnie jak pozostałe programy krajowe rządzi się swoimi prawami,  walka toczyć się będzie o bardzo duże sumy pieniężne, więc niestety ale zastosowanie niektórych procedur będzie konieczne ze względu na zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa.  Unia Europejska przyznała Polsce ogromne środki, Nasz kraj został największym beneficjentem między innymi dlatego, że jest bardzo wiarygodny i korzysta z środków unijnych w właściwy sposób. 

 

Dotacje na rozwój firmy - Program Operacyjny Inteligentny Rozwój to szansa jakiej nie należy zmarnować. Zainwestuj w swoją firmę i rozwiń się dzięki unijnym funduszom. 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź