DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Dotacje na start 2014

2013-12-20 14:12:01, komentarzy: 0

Dotacja z Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczejPrzedsiębiorstwa będą miały szansę uzyskać dotację z UE w 2014 roku, pozwolą one na lepszy start i rozwój podmiotów gospodarczych.  Co powinieneś wiedzieć o dofinansowaniu unijnym w sytuacji kiedy będziesz się starał o uzyskanie dotacji na wsparcie swojej firmy?

 

Podstawowa informacja jaką powinieneś uzyskać to wiadomości czy w ogóle planuję się nabór wniosków, które tematycznie będą pasować do Twojego profilu działalności. Jeśli okaże się, że konkursów nie będzie niestety musisz opracować inny projekt. Kolejna ważna kwestia to terminy, musisz pamiętać, że wnioski przejdą do następnego etapu jeśli spełnią wymogi formalne, czyli między innymi zostaną złożone w odpowiednim terminie.

Warto też dowiedzieć się jakie dodatkowe kryteria stawiane są beneficjentom, bo często niestety okazuję się , że powodują one dyskwalifikację większości podmiotów.

Dotacji będzie mnóstwo więc na pewno znajdzie się taki konkurs, który pozwoli na złożenie wniosku.

 

Dzięki pozyskanym dotacją firmy wiele zyskują, często ta forma wsparcia okazuję się dla nich strzałem w dziesiątkę i pozwala na zaistnienie na rynku . Jeśli i Ty chcesz tak zaistnieć na rynku, nie zwlekaj i również złóż wniosek o dotację. Czasem jedne podmioty zazdroszczą innym, że tak bardzo się rozwinęły, ale takie efekty zazwyczaj wynikają z ciężkiej i systematycznej pracy. Prowadzenie działalności gospodarczej to nieustanne podejmowanie nowych wyzywań . Takim wyzwaniem jest właśnie opracowanie i złożenie wniosku o dotacje z Unii Europejskiej.

 

Daj sobie szansę na rozwój nie bądź biernym uczestnikiem w nadchodzącej nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź