DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Działanie 1.2, a więc „Badania przemysłowe, prace rozwojowe oraz ich wdrożenia”

2016-01-14 12:08:14, komentarzy: 0

Program ten został opracowany z myślą, aby finansować wszelkiego rodzaju usługi doradcze oraz badawczo-rozwojowe, które świadczone są przez jednostki naukowe na rzecz wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw. Jednak aby pozyskać dotację, należy stworzyć projekt, który będzie całkowicie zgodny z regionalną inteligentną specjalizacją, która została przedstawiona przez województwo podkarpackie.


Celem programu będzie wspieranie zakupów usług doradczych oraz prac badawczo-rozwojowych, które realizowane będą przez MŚP. Tak więc usługa ta może dotyczyć przeprowadzenia analizy wykonalności planowanego badania lub opracowania koncepcji oraz planu przeprowadzania prac badawczych lub rozwojowych.


Beneficjentami działania 1.2 mogą być wszystkie mikro, małe, ale również średnie przedsiębiorstwa, które działają na terytorium województwa podkarpackiego dłużej niż 12 miesięcy, uzyskując przychody ze sprzedaży towarów i usług.

Kwota przeznaczona na realizację tego programu to aż 4 000 000 złotych.


SPRAWDŹ, CO WARTO WIEDZIEĆ O DOTACJACH UNIJNYCH!

 działanie 1.2

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź