DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Jak otrzymać dotację w 2015 roku?

2015-02-25 12:11:15, komentarzy: 0

Dotacje w 2015 rokuPojawiły się informacje o pierwszych konkursach w 2015 roku, w których podmioty gospodarcze będą miały możliwość pozyskania dotacji unijnej.

 

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę opracowując projekt oraz wypełniając wniosek aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej? 

 

W centrum zainteresowania będą badania i rozwój, dużym zainteresowaniem będą cieszyć się inicjatywy, które prowadzone będą wspólnie przez firmy prywatne i instytucje badawcze a także jednostki administracyjne. Współpraca pomiędzy nauką a biznesem ma zwiększyć stopień wykorzystania wyników prac badawczych w obszarach komercyjnych oraz stanowić odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. 

 

Podmioty planujące otrzymanie dotacji unijnej powinny zwrócić uwagę nie tylko na rentowność przedsięwzięcia ale także na spełnianie przez nie wymogów w obszarze odpowiedzialności społecznej biznesu. Wysoko punktowane będzie wspieranie powstawania nowych miejsc pracy, aktywizacja bezrobotnych, zaangażowanie w to aby produkt oraz świadczona usługa były bezpieczne dla środowiska naturalnego. 

 

Jednostki gospodarcze będą miały możliwość ubiegania się nie tylko o finansowanie inwestycji ale także o pozyskanie środków finansowych na szkolenia oraz kursy dla pracowników. 

 

Przygotowując wniosek o dotację podmioty gospodarcze czeka bardzo trudne zadanie. Liczy się nie tylko strona formalna złożonego wniosku ale przede wszystkim jego wartość merytoryczna.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź