DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Lider wśród programów krajowych

2013-12-30 13:40:27, komentarzy: 0

 

Realizowane będzie 6 programów krajowych, które mają zmienić obraz polskiej gospodarki. Wśród nich pod względem wielkości pozyskanych środków liderem  jest Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko. Pozostałe 5 programów nie pozyskało aż tyle środków, mowa o 27 513, 9 mln euro. To ogromna pula środków, która będzie wykorzystana na poprawę polskiej infrastruktury i działania mają na uwadze ochronę środowiska naturalnego.

 

Pojawia się pytanie dlaczego akurat ten program pozyskał najwięcej środków. Myślę, że tak się stało dlatego, że on w największym stopniu dotyczy poprawy jakości życia Naszego społeczeństwa. Inwestycje jakie będą realizowane zgodnie z jego założeniami mają usprawnić funkcjonowanie społeczeństwa w gospodarce, w której cały czas zachodzą ogromne zmiany, które mają wpływ na Nasze życie. POIiŚ to szansa na poprawę jakości życia polskiego społeczeństwa. Na jakie inwestycje zostaną przeznaczone środki ?

 

↔ wykorzystanie w pełni zasobów naturalnych jakie posiada Polska, realizacja przedsięwzięć mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa ekologicznego, asymilacja środowiska do zmian jakie już zaszły w klimacie

↔ poprawa bezpieczeństwa,  budowa lepszych połączeń transportowych, odciążenie miejscowości i miast, budowa obwodnic

↔ inwestycje w kulturę, promowanie dziedzictwa kulturowego jakie posiada Polska , wsparcie dla instytucji kultury

↔ wsparcie infrastruktury zdrowia, pomoc dla oddziałów ratunkowych

 

Działania te obejmują każdą dziedzinę Naszego życia,  jeśli wprowadzone zostaną zmiany, jakie przewidziane są w projektach  poprawi się standard życia każdego z Nas. A zadowolone społeczeństwo to znacznie lepiej funkcjonujące państwo.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź