DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Organizacja Funduszy Europejskich

2014-04-29 13:22:32, komentarzy: 0

środki_unijne

 Polska została obarczona ogromną odpowiedzialnością. Nasz kraj otrzymał ogromne środki z Unii europejskiej na rozwój gospodarczy, wiązać się to będzie z szeregiem czynności, które będą miały na celu odpowiednie rozdysponowanie środków oraz ich właściwe rozliczenie. Aby cały proces wykorzystania środków z budżetu Unii przebiegał prawidłowo opracowany został system organizacji funduszy europejskich, który ma na celu pomóc w koordynowaniu i realizacji zaplanowanego budżetu.

 

Na ten system składają się trzy poziomy : 

 

koordynacja →  Instytucje Koordynujące i Monitorujące

zarządzanie → Instytucje Zarządzające

wdrażanie →  Instytucje Pośredniczące i Wdrażające dodatkowo  Instytucje Certyfikujące i Instytucja Audytowa 


Każdy z opracowanych programów, które będą realizowane w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 ma wyszczególnione dokładanie jakie elementy zawarte są w każdym z trzech poziomów. Dobrze opracowany i sprawny system zarządzania to znacznie łatwiejszy dostęp do środków unijnych.


  Niestety proces pozyskanie dotacji jest bardzo zawiły i wiąże się z szeregiem formalności, które należy spełnić. Długie listy beneficjentów świadczą o tym, że wszystkie procedury są do przejścia, należy tylko dołożyć odpowiednich starań. Jeśli samodzielne wypełnienie wniosku jest zbyt skomplikowane to można skorzystać z pomocy firm, który zajmują się wypełnianiem wniosków, zawsze znajdzie się rozwiązanie. 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź