DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Pisanie wniosków o dotację 2014-2020

2014-04-15 15:19:55, komentarzy: 1

wniosek_o_dotacje_z_UECoraz częściej można się spotkać z ogłoszeniem " zlecę napisanie wniosku o dotację ". Podmiotów chętnych do pozyskania dotacji jest wiele ale proces pisania wniosku przeraża. Mnóstwo formalności do spełnienia to niestety nieodłączny element ubiegania się o zewnętrzne wsparcie finansowe czy to w formie kredytu czy dotacji. Instytucje udzielające wsparcia muszą mieć pewność w przypadku kredytu, że środki zostaną zwrócone w odpowiednim terminie, w przypadku dotacji, że fundusze zostaną przeznaczone na odpowiedni cel. Rodzi to konieczność narzucania wiele procedur, które znacznie utrudniają przedsiębiorcom ubieganie się o dotacje. Obecna perspektywa finansowa 2014-2020 ma znacznie uprościć wszystkie procedury i ułatwić podmiotom gospodarczy proces ubiegania się o dotacje unijną. 

 

Każdy podmiot, który w poprzednim okresie dofinansowania ubiegał się o dotację wie jak wygląda wniosek o dotacje, ogromna tabelka, którą należy wypełnić i  najlepiej nie popełnić błędu. Jak to zrobić? 

 

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji okazuje się skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów, które zajmują się pisaniem wniosków o dotacje. Takich jednostek jest bardzo dużo, trzeba jednak uważać, żeby nie trafić na oszusta, który wykorzysta niedostateczną wiedzę klienta. Odpowiednia klasyfikacja wszystkich podmiotów na rynku, które zajmują się pisaniem wniosków o dotację jest konieczna. Najlepiej korzystać z usług takich jednostek, które mają pewne grono zadowolonych klientów i posiadają już jakieś doświadczenie na rynku.

 

Skorzystaj z pomocy w pisaniu wniosku o dotacje i daj sobie większą szansę na pozyskanie dotacji unijnej. Prawidłowo wypełniony wniosek przybliża do pozyskania środków unijnych.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Danuta 12:29, 29 lipca 2015

    Dobrze napisane, dziękuję za pomoc! :)

    Odpowiedz
RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź