DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Po co Nam dotacje?

2014-01-09 16:49:56, komentarzy: 0

pozyskanie_dotacji_unijnychDotacje unijne 2014-2020 to rodzaj pomocy jaką otrzymamy od Unii Europejskiej . Czerpiemy z nich korzyści już od 2004 roku kiedy to staliśmy się członkami europejskiej wspólnoty gospodarczej.

 

W jakim celu UE przekazuje Nam takie środki?

 

Gołym okiem można zauważyć, że Polska gospodarka nie zajmuje czołowego miejsca wśród państw rozwiniętych gospodarczo, borykamy się z różnymi problemami  więc takie wsparcie jest konieczne bo sami sobie nie poradzimy. Z ogromnej puli środków jakie są Nam przekazane, realizowane są różnego rodzaju inwestycje, które często są tak kosztowe, że potencjalne podmioty nie byłyby w stanie ich samodzielnie sfinansować. Dzięki funduszom europejskim Nasza gospodarka się zmienia co możemy zauważyć dzięki prowadzonym kampaniom w środkach masowego przekazu.

 

Jak korzystać z tego wsparcia? 

 

To proste. Większość podmiotów gospodarczych ma możliwość ubiegania się dofinansowanie na wdrażanie różnych inwestycji. Nabory są ogłaszany przez organy dotacyjne i udostępniane do wiadomości publicznej więc każdy ma dostęp do informacji na ich temat. Należy opracować projekt, złożyć wniosek i cieszyć się unijnym wsparciem.

 

No tak... to nie jest takie proste . Wniosek może przysporzyć wiele problemów , jest jednak rozwiązanie, wystarczy się zwrócić do firm  zajmujących się dotacjami, one w przeciwieństwie do wielu z Nas o dotacjach wiedzą wszystko.

 

Najważniejsze jest abyśmy czynnie uczestniczyli w naborach bo są one organizowane dla Nas.


Dofinansowanie unijne to szansa dla polskiej gospodarki!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź