DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

PO IR

2013-10-21 10:02:04, komentarzy: 0

Aby stymulować rozwój Naszej gospodarki, zwiększać konkurencyjność małych i średnich podmiotów  na liście programów operacyjnych pojawił się PO IR tj. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój.

Jego nadrzędnym celem jest wspieranie innowacyjności, zachęcanie podmiotów gospodarczych do wdrażania nowych technologi i zawierania współpracy między przedsiębiorcami prowadzącymi działalność a podmiotami działającymi w sektorze nauki.

 

Planowane środki jakie zostaną przeznaczone na PO IR wynoszą  7 625 mln euro. O dofinansowanie będzie się można ubiegać już od 2 styczna 2014 roku. Podmioty gospodarcze jakie będą się mogły ubiegać o dofinansowanie to m. in. przedsiębiorstwa, jednostki naukowe, centra transferu technologii, parki naukowo-technologiczne. Forma wsparcia jaka będzie stosowana  to dotacja, ze względu na ryzykowność i niestabilność obszarów gospodarki jakie otrzymają unijne fundusze.

 

 

POIR = konkurencyjna gospodarkazmiany + współpraca podmiotów gospodarczych + nowe technologię + nowa jakość badań naukowych 

 

Ten program krajowy pozwoli stworzyć nową gospodarkę, poprawić jakość życia społeczeństwa, stworzyć nowe warunki rozwoju dla osób, poszukujących swojego miejsca na rynku pracy. Aby pozyskać fundusze wystarczy mieć innowacyjny projekt i chęć podjęcia jego realizacji.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź