DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

POIR szansą na rozwój

2013-12-19 13:31:01, komentarzy: 0

Współpraca sektora nauki z przesiębiorcami w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny RozwójSpecjaliści szansę na rozwój polskiej gospodarki widzą w innowacyjnych rozwiązaniach i współpracy jednostek naukowych z sektorem przedsiębiorstw. Współpraca między tymi jednostkami ma zaowocować i stymulować rozwój Naszej gospodarki. Do tej pory te sektory nie podejmowały ze sobą aż tak ścisłej współpracy,  nowa perspektywa finansowa 2014-2020 ma ten stan rzeczy odmienić, Czy to się uda zobaczymy?

 

Najważniejsze, że jakiś pomysł na rozwój gospodarczy Naszego kraju jest opracowany i będzie wraz z początkiem 2014 roku systematycznie wdrażany.  Za realizacje tych celów odpowiedzialny będzie Program Operacyjny Innowacyjny Rozwój, jeden z 6 projektów jakie realizowane będą z unijnego wsparcia.

 

Współpraca między przedsiębiorstwami a jednostkami z sektora naukowego może okazać się bardzo owocna. Pozwoli jednostką badawczymi na wdrażania i testowanie nowoczesnych pomysłów, na stworzenie nowej jakości badań naukowych, być może takie działania doprowadzą do rozpowszechnienia polskiego sektora nauki na arenie międzynarodowej a tego bardzo byśmy wszyscy chcieli, mamy ogromny potencjał tylko czasem pojawia się problem z jego właściwym wykorzystaniem. 

 

Z kolei druga strona przedsiębiorcy będą mieli szanse na wprowadzenie nowych rozwiązań , nowych produktów, które wpłyną na zwiększenie konkurencyjności i pozwolą na zaistnienia na rynku.

 

Każdy z Nas przeglądają różne oferty i usługi proponowane przez firmy zwraca ogromna uwagę na ich innowacyjność, ciekawy sposób podejścia do problemu, takie nowoczesne i niespotykane rozwiązania od razu są dostrzegane przez odbiorców.

 

POIR to przyszłość dla sektora nauki.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź