DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Polska Cyfrowa

2013-10-23 09:25:21, komentarzy: 0

W programach jakie zostały przewidziane do realizacji pojawił się Program Operacyjny Polska Cyfrowa. Jest to nowy projekt, który  jeszcze nie był realizowany patrząc na lata 2007-2013.  Na jego realizację przeznaczono środki w wysokości 1 946 mln euro. Planuje się, że osiągnięcie podstawowych celów tego projektu odbędzie się poprzez 3 priorytety:

 

1.

Powszechny dostęp do Internetu

 

2.

E- administracja i otwarty rząd

 

3.

E - integracja

 

Głównym zadaniem jakie ma zostań zrealizowane jest poszerzenie i rozpowszechnienie dostępu do szeroko rozumianej nowoczesnej technologii informacyjno-komunikacyjnej. Program ma przybliżyć społeczeństwu zasady korzystania z takich technologi, ma  zniwelować zjawisko wykluczenie społecznego, które spowodowane jest brakiem dostępu do nowych technologi a niestety coraz więcej osób zostaje wykluczonych społecznie emeryci, renciści, osoby bezrobotne. Projekt ma także usprawnić funkcjonowanie Naszego państwa poprzez upowszechnienie e- administracji., która ułatwi społeczeństwu korzystanie z usług, urzędy i rząd staną się obszarami bardziej dostępnymi.

Polska Cyfrowa to gospodarka działająca sprawnie i otwarta dla społeczeństwa.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź