DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Polska Wschodnia

2013-10-24 10:22:58, komentarzy: 0

To dodatkowe wsparcie jakie zostanie skierowane dla 5 województw wschodniej Polski: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Wartość tego programu to kwota w wysokości 2 000 mln euro.

Regiony te w porównaniu do pozostałych obszarów Polski słabiej się rozwijają i wymagają większego zainteresowania. Dzięki programowi Wschodnia Polska mają szansę zwiększyć swoją konkurencyjność a także innowacyjność gospodarki. Program będzie się głównie koncentrował na:

 

  1. wsparciu innowacyjności
  2. wsparciu konkurencyjności podmiotów gospodarczych
  3. poprawie jakości infrastruktury transportowej
  4. poprawię ogólnej spójności regionu

 

To ogromna szansa dla wschodniej Polski, może się okazać, że dzięki wszystkim tym działaniom ten obszar Polski będzie regionem, który rozwija się najlepiej. Na dofinansowanie mają szanse przedsiębiorstwa, ośrodki innowacji, jednostki samorządu terytorialnego, PKP PLK S.A.. Walka o dofinansowanie rozpocznie się 2 stycznia 2014 roku, szansę mają wszystkie podmioty gospodarcze, które wykażą się innowacyjnym pomysłem. Nie zmarnujmy takiej szansy, zmieniajmy Naszą rzeczywistość na lepsze!

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź