DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Pomoc w pisaniu wniosku o dotację

2014-11-27 12:27:32, komentarzy: 0

 

Sporządzanie wniosku o dotację unijnąSporządzenie wniosku o dotację to skomplikowany proces, w którym najczęściej przedsiębiorcy korzystają z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów gospodarczych, które zajmują się pisaniem wniosków o dotacje. Daje to gwarancje, że nie zostanie popełniony żaden błąd formalny, który mógłby wyeliminować wniosek z konkursu.

 

 

Pomoc dla przedsiębiorcy polega najczęściej na: 

 

Spotkaniu z przedsiębiorcom - zapoznanie się z założeniami dotyczącymi projektu, co jest niezbędne do znalezienia optymalnego rozwiązania. Przedsiębiorca musi udzielić pewnych informacji takich jak wiek, miejsce zamieszkania, status na rynku pracy, spis kosztów, które mają być finansowane z dotacji unijnej. Następnie dobierany jest odpowiedni program w ramach, którego podmiot gospodarczy może ubiegać się o dofinansowanie unijne.

 

Przygotowanie wniosku o dofinansowanie - jest to etap, które polegać będzie na sporządzeniu odpowiedniego wniosku aplikacyjnego. Wniosek wypełniany jest zgodnie z wszystkimi założeniami programu, w taki sposób aby spełnić wszystkie niezbędne kryteria formalne. Etap ten będzie trwał najdłużej, ponieważ wymaga dużych nakładów pracy i wykonania wielu formalności. Zlecenie sporządzenia wniosku o dotacje nie należy zostawiać na ostatnią chwilę. 

 

Rozliczenie projektu - etap ten następuje w przypadku pozyskania dotacji unijnej przez przedsiębiorcę, z której należy się rozliczyć. 

 

Pozyskanie profesjonalnej pomocy w sporządzeniu wniosku o dotację, jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Przedsiębiorca bardzo ogranicza swoje obowiązki i zwiększa szansę na pozyskanie dotacji. Należy jednak podkreślić, że firmy piszące wnioski o dotacje nie mogę zagwarantować przedsiębiorcy pozyskania funduszy unijnych, wynika to z faktu, że to nie one dysponują środkami unijnymi i nie one decydują, które projekty otrzymają dofinansowanie z Unii Europejskiej.Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź