DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój i dotacje na eksport

2015-01-20 13:23:31, komentarzy: 0


Program Operacyjny Inteligentny Rozwój i dotacje na eksportJednym z działań jakie przeprowadzone zostaną w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój będzie internacjonalizacja, czyli pomoc w dotarciu polskich produktów i usług na rynki zagraniczne, przedsiębiorcy będą mieli możliwość pozyskania dotacji na rozwój działalności eksportowej.

 

Uwagę warto skupić na priorytecie inwestycyjnym 3.2 Opracowywanie i wdrażanie nowych modeli biznesowych dla MŚP, w szczególności w celu internacjonalizacji. Dofinansowanie z tego priorytetu otrzymają takie działania jak: 

 

  • programy promocyjne,
  • tworzenie partnerstw pomiędzy polskimi oraz zagranicznymi instytucjami otoczenia biznesu,
  • tworzenie narzędzi informatycznych,
  • świadczenie usług doradczych z zakresu internacjonalizacji,
  • prowadzenie kampanii informacyjnych,
  • prowadzenie badań wśród ekspertów i potencjalnych eksporterów.
 

Podmioty do jakich skierowane jest to działanie to mali oraz średni przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu oraz jednostki administracji publicznej z terenu całej Polski. Rozszerzenie działalności polskich przedsiębiorców i dotarcie do zagranicznych rynków może przyczynić się do rozwoju polskiej gospodarki i promocji naszego kraju na arenie międzynarodowej. Oficjalnie jak na razie nie pojawiły się informacje o planowanych naborach wniosków na dotacje, może to nastąpić już nie długo, wszystkie zainteresowane podmioty gospodarcze mogą zdobyć wszystkie niezbędne informacje oraz sporządzać plan działania dzięki czemu zwiększą swoje szansę na pozyskanie dofinansowanie unijnego.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź