DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Napisanie wniosku o dotację

2014-09-04 11:41:47, komentarzy: 0

Wniosek o dotację unijnąWypełnienie wniosku o dotację oraz zgromadzenie wszystkich niezbędnych załączników to długotrwały proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy na temat dotacji unijnych. Nie każdy z potencjalnych beneficjentów posiada czas oraz niezbędną wiedzę. Jednym z możliwych rozwiązań jest powierzenie napisania wniosku firmie, która się tym specjalizuje. Na rynku można spotkać wiele firm, które przedstawiają szeroką gamę ofertę. W jaki jednak sposób wybrać tę, która będzie najlepsza? 

 

Jeśli mamy kontakt z podmiotami, które już ubiegały się o dotację warto zaczerpnąć ich opinii, być może podzielą się swoim doświadczeniem i nakierują Nas na właściwe rozwiązanie. Wiele informacji dostępnych jest w środkach masowego przekazu. Opinie klientów mogą dostarczyć wiele informacji o danej firmie. Przed wyborem odpowiedniej firmy powinniśmy się odpowiednio przygotować by wiedzieć o jakie aspekty mamy zapytać i czego mamy wymagać, jeśli firma zatrudnia kompetentnych pracowników pozyskamy wiele cennych informacji. 

 

Firma, której powierzymy napisanie wniosku zajmuję się zarówno częścią formalną jak i merytoryczną wniosku. Do obowiązków podmiotu, który składać będzie wniosek należeć będzie dostarczenie niezbędnych dokumentów firmie, która zajmuję się sporządzeniem wniosku oraz odpowiednie opieczętowanie i podpisanie wniosku. Współpraca opiera się najczęściej na kontakcie telefonicznym.

 

Przygotowanie takiego wniosku obarczone jest pewnymi ograniczeniami wynikającymi z dokumentacji konkursowej, szczegółowych regulaminów. Napisanie wniosku przez firmę nie gwarantuje Nam otrzymania dotacji unijnej, z uwagi na fakt, że o tym, który z podmiotów otrzyma dofinansowanie może zadecydować wartość projektu, jego innowacyjność oraz inne cechy jakościowe. Jeśli wniosek spełni wszystkie wymogi formalne oznaczać to będzie, że firma właściwie wykonała powierzone jej zadanie. 

 

Warto zestawić ze sobą kilka ofert firm i porównać je pod względem kilku punktów, z pośród nich wybrać tę, która według Nas będzie najbardziej odpowiednia. 

 

 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź