DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Wniosek o dotację z UE

2013-12-06 15:42:45, komentarzy: 0

 

 

Pojawiła się informacja o naborze wniosków na Nasz program, mamy już gotowy projekt pozostaje wypełnić formularz wniosku i złożyć go w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Pojawia się więc pytanie jak prawidłowo wypełnić wniosek o dotacje z UE?  Oj niestety muszę zmartwić wszystkich, którzy myśleli, że tym elementem starań o dotację poradzą sobie szybko i bez żadnych problemów. Nic bardziej mylnego wniosek o dotację jest prawdziwym wyzwaniem dla odważnych.

 

Oczywiste jest, że kiedy toczy się walka o tak ogromne pieniądze, które są własnością Unii Europejskiej zachowanie odpowiedniej formy wniosku jest obowiązkowe ze względu na zabezpieczenie się przed zgłoszeniami, które nie koniecznie  mają na celu rozwój gospodarczy kraju. Musimy się przygotować na mnóstwo pustych luk, które my mamy prawidłowo wypełnić, bo należy pamiętać, że wnioski, które nie spełniają wymogów formalnych odrzucane są w pierwszej kolejności.

 

Na pewno żaden podmiot gospodarczy nie chciał by żeby jego starania poszły na marne. Więc co tutaj zrobić?

 

Mamy dwie opcję, które zupełnie się od siebie różnią. Pierwszą z nich jest samodzielne wypełnienie wniosku, jest mnóstwo informacji, na temat dotacji unijnych więc może znajdziemy jakieś, które dla Nas będą pomocne i pomogą Nam prawidłowo wypełnić wniosek.

 

Druga opcja to skorzystanie z pomocy osób, które bardziej w tej dziedzinie są doświadczone niż my . Na rynku jest mnóstwo firm, które specjalizują się w pozyskiwaniu dotacji i mają szerokie grona zadowolonych klientów. Ta możliwość daje Nam pewność, której nigdy mieć nie będziemy jeśli sami wypełnimy wniosek, bo niestety ale samodzielnie wypełniając wniosek możemy popełnić błędy. Firmy, które zajmują się dotacjami o dotacjach wiedzą wszystko i w tym przypadku nie ma możliwości, że nie spełnią jakiejś formalności.

 

Wybór należy do Nas. Najważniejsze jest żeby wybrać taką opcję, która skutecznie zaprowadzi Nas do celu.

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź