DOTACJE 2014-2020
Pozyskaj dofinansowanie ze środków  Unii  Europejskiej

ZADZWOŃ I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ: 123977670

DOTACJE UNIJNE NA LATA 2014-2020

Wsparcie finansowe dla firm

2014-05-06 13:38:40, komentarzy: 0

programy_unijneProwadzenie działalności gospodarczej wymaga ciągłych nakładów finansowych, które niezbędne są aby firma się rozwijała. Często zdarza się, że początkujący przedsiębiorca ma problemy z zdobyciem środków na rozwój swojej firmy. Szansą na pozyskanie dofinansowania są na pewno unijne dotacje, które będzie można pozyskać w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Pojawiła się także nowa możliwość w postaci kredytu jaki został uruchomiony przez Alior Bank. Jest to bardzo specyficzna forma kredytu, która zabezpieczona jest gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. " Kredyt Biznes Start " przeznaczony jest dla firm, które prowadzą uproszczoną księgowość oraz okres ich działalności nie przekracza 24 miesięcy. 

 

Maksymalna wielkość wsparcia jaką mogą pozyskać firmy to 100 000 zł z okresem kredytowania wynoszącym 5 lat, najważniejszą cechą tego kredytu jest jednak fakt, że można go zaciągnąć bez konieczności ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń. Formą zabezpieczenia jest w tym przypadku gwarancja Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego, która udzielana jest w ramach programu Wspólnoty Europejskiej „Konkurencyjność i innowacja”. Środki jakie pozyska początkujący przedsiębiorca mogą zostać przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności firmy jak  i na ściśle określony cel. 


Kredyt Biznes Start został opracowany z myślą o rozwoju początkujących firm, nie wymaga pierwszych wyników finansowych oraz zabezpieczenia ze stronu kredytobiorcy. Kolejna szansa pojawiła się przed przedsiębiorcami, zainteresowani mają możliwość uzyskania zewnętrznego źródła finansowania, co w przypadku dopiero powstałych firm często bywa nie lada wyzwaniem. 

Kategorie wpisu: Dotacje unijne
« powrót

Dodaj nowy komentarz

RUSZYŁY NOWE NABORY!

Trwają nowe nabory wniosków konkursowych na ponad 20 programów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej szczegółowych informacji.

Telefon: 123977670
NASZE USŁUGI

Świadczymy pomoc w opracowywaniu oraz składaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych.
Własna strona www za darmo - sprawdź